Ozvěny víkendu 1. týdne

Logo_Ozveny_tydneHned první víkend roku 2018 se nesl ve znamení 6. kola Krajského přeboru starších žákyň. Jaký vstup měla družstva do roku 2018 se dočtete v následujícím článku.

U-15: Krajský přebor starších žákyň Jihomoravského kraje 6. kolo skupina 1.

- TJ Lokomotiva Břeclav 2:0

VK Královo Pole A - TJ Sokol Brno I 2:0 (16,10)

První zápas jsme hrály se Sokolem,který je známý svou výbornou hrou v poli. Při našem utkání to potvrdil. Dařil se nám servis i útok. Sokol měl dobré podání, ale příjem nám také celkem vycházel. Naše bloky byly silnější než u Sokola, což nám také pomohlo k vítězství. V prvním setu se nám na začátku nedařilo, ale poté jsme to dohnaly. V druhém setu se nám dařilo už od začátku. Vyhrály jsme 2:0 na sety (25:16, 25:10).

Barča Jedličková, hráčka

VK Královo Pole A - VK Znojmo Přímětice A 2:1 (22,-23,7)

Druhý sobotní zápas jsme odehrály se Znojmem. První set jsme vyhrály. Měly jsme dobrý servis, díky tomu jsme vyhrály první set. Také jsme měly dobrý příjem. Moc nám nešlo složit útok. 31 Druhý set jsme prohrály, protože jsme nezvládly koncovku. Také jsme měly špatný příjem a soupeřky měly dobré smeče. 49 Třetí set jsme chtěly vyhrát. Měly jsme dobrý servis a bloky. Celý zápas jsme si užily.

Nikča Schwarzová, hráčka

VK Královo Pole A - Lokomotiva Břeclav A 2:0 (14,19)

Poslední sobotní zápas jsme hrály s Břeclaví. Po dlouhé době jsme je porazily 2:0. Tento zápas nahrávala z Břeclavi jejich asi nejlepší blokařka Natka a proto neměly tak dobré náhry. Měly jsme výborné smeče, které Breclavačky nevybíraly. Pokaždé jsme stavěly silný blok, který často bodoval. Servis jsme měly také silný, protože jsme ho zase tolik nekazily. V poli jsme se dobře pohybovaly a vybíraly smeče, podání i balóny zadarmo. Z výhry jsme byly moc šťastné a doufáme, že příště zase vyhrajeme.

Naty Gardavská, hráčka

odkaz na tabulku soutěže

ŽKY-Milénova A: Krajský přebor starších žákyň Jihomoravského kraje 6. kolo skupina 4.

6.1. 9:00 VK Královo Pole M-A